Informace k Běhu naděje

Naše škola se zúčastní Běhu naděje v pátek 17. 9. 2021. Sraz před školou je v 8:30, odkud se odebereme do lesoparku Bělský les. Start a cíl běhu je za DK Akord. Ukončení je v 11:00 hod, rozchod u školy /příchod do družiny/ v 11:30.

Tradičně vede trasa závodu lesoparkem v několika délkách, z nichž si vybereme tu, která nám vyhovuje. Trať se může běžet, vyklusávat, jít rychle, jak každý dle svých možností uzná za vhodné. V cíli závodu jsou potom další sportovní atrakce k odzkoušení (hody, střelba, skoky, …). Vybavte tedy děti sportovním obutím a oblečením dle počasí, nezapomeňte na pití a svačinky do baťůžku.

V případě nepříznivého počasí zůstávají žáci I. stupně ve škole s náhradním programem a ukončením výuky v 11:35. Žáci II. se zúčastní i v případě „pošmourna, zatažena, jemného mrholení“. Jen pokud budou „padat provazy“, zůstávají ve škole s náhradním programem a ukončením v 11:35.