Soutěž o Nejkrásnější sešit

Opět jsme se přihlásili do soutěže o Nejkrásnější kreativní sešit vyhlášený firmou Kodex Opava. Žáci od 2. tříd výše se zapojili do soutěže a navrhovali, vytvářeli, kreslili obaly sešitů, takových jaké by si přáli koupit v papírnictví. Prostě takové, které by je okamžitě upoutaly a hned by si je koupili. Jakmile bylo domalováno, uspořádali jsme hodnotící komise, které vybíraly nejhezčí sešity. Součet bodů těchto komisí určil výsledné sešity, které naši školu budou reprezentovat na přehlídce v Opavě. Uvidíme, jestli alespoň jeden ze sešitů uspěje u odborné poroty. 🙂

Aktuálně: Konečně přišly výsledky od firmy Kodex a.s. ze soutěže „Kreativní sešit“. Ačkoliv jsme vloni sešitem Filipa Tichopáda získali 3. místo, tak letos skončily výtvory našich žáků na nebodovaných místech. Přesto ocenění za nápaditost obdrželi Jonáš Fíža, Petr Bednařík, Stanislav Rojíček a Lukáš Kašpárek. Vyhodnocení obdrželi dobré dárky značky Centropen. Blahopřejeme.