Závod Battelfield s naší účastí

V pátek 4.5. proběhl v Dolní oblasti Vítkovic závod Battlefield, která je soutěžní akcí pro šestičlenné týmy 2. stupně základních škol. Soutěž pořádá Československá obec legionářská ve spolupráci s Lanovými centry PROUD, Kluby vojenské historie a Armádou České republiky. Závodu se naše škola zúčastnila poprvé a cílem bylo osahat si závod a seznámit se s prostředím. Závodníky Matese, Vojtu, Vášu, Jardu, Filipa a Petra musím pochválit, že se premiéry zhostili s odhodláním a snahou zanechat co nejlepší dojem. Záběry ve fotogalerii dokumentují jednotlivé disciplíny, které naši žáci v časovém intervalu stihli absolvovat. Cíl neskončit úplně poslední byl s rezervou splněn. Celý tým včetně fotografa Lukáše se nechal slyšet, že se jim soutěž líbila a příští rok si akci zopakují, což mě vede k optimistickému závěru, že nasadíme dva týmy. 🙂