Týden v Barevné škole

V týdnu 17.-21. 10. 2016 se žáci 1.-5. třídy naší školy vybarví. Uskuteční se  barevný týden. Přineste si cokoliv v dané barvě. Oblečení, svačinu, pití …. fantazii se meze nekladou. Těšíme se na nové zážitky.

Žlutý den

Dnešní zahajovací žlutý den se nám velmi vydařil. Po společném zahájení se žáci odebrali do svých tříd, kde probíhala žlutá výuka. Žlutá: přináší uvolnění, pocit souladu, harmonie, působí vesele a otevřeně

Červené úterý

I dnešní barevný den se velmi vydařil. Děti si hrály s barvou, tvořily obrázky, hrály divadlo O Červené Karkulce, zpívaly si.

Hnědá středa

Dnešní den hnědé barvy jsme částečně strávili venku, v lese. Donesli jsme lesním zvířátkům kaštany, nasbírali jsme si listy, povídali jsme si o přírodě a o tom, jak je důležité ji chránit a starat se o ni. Počasí nám přálo, pršet začalo až když jsme se všichni schovali do školy.

Modrý mokrý čtvrtek

Dnešní modrý den probíhal i v tělocvičně, během hodiny tělesné výchovy. Hráli jsme modré pohybové hry.

Zelený pátek

Zelený pátek byl krásný, utekl nám jako voda. Zakončili jsme jej v tělocvičně. Hrál se fotbal. Vyhráli všichni, protože si užili kamarády a dostatek pohybu.