Soutěž – Rádi recitujeme 2021

Žáci naší školy se zúčastnili městského kola recitační soutěže Rádi recitujeme, kterou vyhlásila a pořádala ZŠ Speciální Ostrava, příspěvková organizace Těšínská 98/41. Soutěž byla v letošním roce atypická tím, že se soutěžící nerecitovali v místě soutěže, ale v takzvaně domácích podmínkách a byli přitom natáčeni na video. Porota potom hodnotila právě z těchto zaslaných videí. Žáci se pod vedením učitelek českého jazyka Karpíškové, Štolfové a Ševčíkové svědomitě připravovali a nacvičovali básničky. Příprava byla důkladná a přinesla své ovoce. V každé z kategorií jsme vystoupili na „bednu“

  • Vašek 4. místo – kategorie 1-2 třídy
  • Marek 3. místo – kategorie 5-6 třídy
  • Lucie 2. místo – kategorie 5-6 třídy
  • Janette 2. místo – kategorie 3-4 třídy
  • Sofie 1. místo – kategorie 3-4 třídy