Den Mazlíčků v V. třídě

V páté třídě se na návrh žáků uskutečnil Den Mazlíčků. Hned ráno rozšířila počet členů třídy dvě morčátka a o velké přestávce nás navštívily tři ochotné maminky, které přinesly na ukázku jednu fretku a dvě kočky. Hned bylo o zábavu postaráno. Po velké přestávce naši třídu navštívil ještě na chvilku pejsek v doprovodu tatínka. Po odchodu mazlíčků našich žáků jsme si udělali besedu o našich domácích kamarádech. Opravdu musím žáky pochválit za zpracované referáty a obrázky, které sami vytvořili. Mimo zvířátka, která nás navštívila jsme se také dozvěděli něco o králících a dalších rasách psů. Referáty a obrázky jsme si pověsili na nástěnku, aby nám Den Mazlíčků připomínala co nejdéle.

Hroznýš ve škole!

HROZNÝŠ KRÁLOVSKÝ

Dnes v úterý 5.11.2019 k nám do školy přišla paní Najvárková a přinesla nám do hodiny přírodopisu s sebou Hroznýše královského (jmenoval se LEXA a byla to ona).

Měl tak 7-8 let, byl velký a měl drsnou kůži. Mohli jsme si ho pohladit a byl mírumilovný. Olga nám o něm něco řekla. Např.  jakou jí potravu.

Přinesla ho  v malé krabičce a byl dlouhý asi až 2 metry.

Napsal René G.