Návštěva eNHa Freestyle centra

Úterý 26.2.19 bylo dnem, kdy žáci 8. a 9. třídy navštívili sportovní halu ENHA Freestyle, první svého druhu na Ostravsku. Jedná se o kombinaci trampolínového centra a parkouru. Devadesát minut pod vedením odborných trenérů skákali a skákali. Na některých byla brzy vidět značná únava, ale velká spokojenost. Musíme říci, že někteří sportovci nás mile překvapili svými výkony.

Pro velký ohlas jsme uspořádali skokanskou výpravu č. II se žáky 5., 6. a 7. třídy. V prostorách tělocvičny bývalého učiliště Nové Huti je trampolínové centrum, kde jsme vyváděli a bláznili pod dohledem trenérů téměř 90 minut. Ze slov dětí jsme pochopili, že je to ukrutně málo. Ovšem v nejlepším se má přestat, aby se nic nestalo a mohly se těšit na příště.